ua

Бушлат морський від Airborne Apparel

Морський бушлат - універсальний одяг:

Найчастіше одяг розроблений для військових льотчиків, піхотинців, моряків стає популярним у цивільному житті. Дизайнери всього світу вносять свої штрихи і додають модні елементи в одяг стилю мілітарі. Всім відомі льотні куртки А-2, польові куртки М65. Ми ж хочемо розповісти про популярну форму верхнього одягу, яка пізнавана через особливості конструкції, це морський бушлат.

Класичний бушлат - опис конструкції

Коротке пальто найбільш точна класифікація бушлата, але все-таки він має свої особливості. Він має широкий відкладний комір і лацкани. А найголовніше, бушлат завжди має два борти (двобортне пальто), тобто широко заходять одна на одну полки з двома рядами гудзиків. Така конструкція при повному застібанні і піднятому комірі, добре захищає шию і навіть обличчя від пронизливого морського вітру у холодну пору року.

Отже, основні особливості:

  1. Широкий комір і лацкани;
  2. Два ряди гудзиків, часто із зображенням якоря;
  3. Дві прорізні кишені на бортах;
  4. Шліца - деталь внизу спинки.

Бушлат для моряків шили з вовняної щільною пальтової тканини синього або чорного кольору.

Історичний екскурс

Бушлат належить до одягу з історією. Американські газети згадували про морське пальто ще на початку вісімнадцятого століття (1720 рр.), але зовнішній вигляд його мало в чому змінився. Вперше на озброєння, спочатку Королівського флоту Великобританії, а трохи пізніше і американського, бушлати стали в середині дев'ятнадцятого століття. З тих пір і до Першої світової війни в бушлатах трохи міняли деякі деталі, розташування і вид кишень, зображення на ґудзиках і нашивках, але до середини двадцятого століття конструкція набула сучасний впізнаваний зараз вид.

Бушлат морский - історія

Вперше на озброєння бушлати стали в середині дев'ятнадцятого століття.

Сучасне застосування

Як ми зазначали раніше, елемент військово-морської форми, через свою зручність і практичность придбав популярність в повсякденному цивільному житті. Бушлат носять з ранньої осені, взимку, також на початку весни. Вдягнувши теплий светр або легку сорочку, можна зробити бушлат універсальним верхнім одягом. Втім, так і задумували моряки.

За своїм стилем бушлат щось середнє між діловим і повсякденним вуличним стилем. Ця універсальність так само допомагає чоловікам не замислюватися у виборі куртки. Бушлат буде виглядати як з діловим костюмом, так і з джинсами.

Ми не могли обійти стороною цей унікальний вид одягу і пропонуємо бушлат від Airborne Apparel, який виконаний з натуральної шкіри.

Більш детально можна ознайомитись з виробами перейшовши за посиланням Бушлат Nimitz зі шкіри.

 

Морський бушлат з натуральної шкіри від Airborne Apparel

Морський шкіряний бушлат "Німіц". Натисніть на фото, щоб перейти до товару