ua

Чоловічі куртки G1 - військова романтика

Одяг, в який одягнені герої льотчики, часто стає культовим предметом, бажаним для багатьох шанувальників.

Інтерес до льотної тематики в одязі залишається, безпрецедентно високим донині. Це й не дивно, бо багато людей сприймають війну і військові дії через призму кінофільмів, у великій кількості знятих на дану тематику. Де війна дуже романтизована, а персонажі проживають насичене життя, повне геройства і відваги. Головні герої - мужні, сильні хлопці, хоробро борються зі злом, захищаючи свою батьківщину. А одяг, в який вони одягнені, часто стає культовим предметом, бажаним для багатьох шанувальників. Така історія сталася з курткою під назвою Top Gun, названою в честь однойменного фільму з Томом Крузом у головній ролі. Прототипом цієї моделі стала льотна куртка G 1, легендарний виріб часів II Світової війни.

Чоловічі льотні куртки G1 від інтернет магазину Вінтаж Ледер 1

Індустрія одягу для льотчиків, як і будь-якого іншого одягу, весь час знаходиться в розвитку. Одні моделі змінюють інші, більш нові, вдосконалені. Свою історію льотні куртки G 1 починають в 40-х роках 20-го століття, коли війна охопила багато країн по всьому світу.

Льотна шкіряна куртка G-1 від магазину Vintageleder вигляд зліва Льотна шкіряна куртка G-1 від магазину Vintageleder вигляд ззаду Льотна шкіряна куртка G-1 від магазину Vintageleder вигляд зправа

Натисніть на зображення або на посилання щоб перейти до товару.

У той час це був формений одяг пілотів, а купити льотну куртку G 1 простий обиватель отримав можливість набагато пізніше, коли країна оговталася після військових дій, і було налагоджено виробництво таких моделей для масового споживача.

Адаптовані шкіряні льотні куртки G 1

Світ моди не стоїть на місці, тенденції змінюються, підходи до матеріалів і пошиття одягу також зазнають деяких змін. Також підвищуються вимоги покупців до якості виробів. З огляду на все це, виробники і розробники знаходяться в перманентному пошуку кращих матеріалів, нових підходів до виготовлення. Сучасні моделі льотної одягу виразно відрізняються від своїх прототипів, але це не означає, що в гіршу сторону. Так як пробуються нові матеріали, щоб зробити виріб легше, комфортніше і цікавіше для покупця. Урізноманітнити моделі дозволяють різні варіанти нашивок, додавання сервісних кишеньок. Порадує і колірна гамма, вона не зациклена тільки на коричневому кольорі. Бавовняна яскрава підкладка з цікавим принтом також привносить свій шарм в зовнішній вигляд моделей.

Льотна куртка зимова G-1 від інтернет магазину Vintage Leder Льотна куртка зимова G-1 від інтернет магазину Vintage Leder підкладка Льотна куртка зимова G-1 від інтернет магазину Vintage Leder кишеня

Натисніть на зображення або на посилання щоб перейти до товару.

Як купити льотну куртку G 1?

Для здійснення покупки потрібно виконати кілька послідовних кроків:

Так як інтернет магазин Vintageleder працює тільки в online форматі, льотна куртка G 1 в Києві і по Україні доступна для придбання тільки по Інтернету. Примірка, огляд і оплата товару здійснюється по прибуттю до клієнта. Кур'єр доставляє за адресою або можна забрати особисто у відділенні «Нової пошти».

Рекомендуємо розглянути Головні убори, які відмінно поєднуються з куртками пілотами, так як спеціально підібрані по стилю, кольору і шкірі. В асортименті є чоловічі сумки-планшети зі шкіри, вони теж підтримають основну тематичну лінію.

Інтернет магазин Вінтажледер новини Льотна куртка G1