ua

Купити куртку зі шкіри буйвола

Буйволяча шкіра - одна з найбільш щільних і міцних.

При виборі верхнього одягу на осінь і зиму часто виникає дилема купити шкіряну куртку зі шкіри буйвола або віддати перевагу якомусь іншому варіанту, наприклад тканинному? Не секрет, що вибір моделей з різних видів тканини просто величезний. З огляду на те, що попит зростає через постійне збільшення споживчої маси, а кількість природних матеріалів обмежена, легка промисловість націлена на заміну натуральних складових в продукті синтетичними і їх просування на ринку. Тому чим далі, тим важче буде купити шкіряну куртку буйвола або іншої тварини і, відповідно, вартість такого товару залишається досить значною з тенденцією на зростання.

Шкіряний одяг - це в першу чергу практичність і зручність. Так як він має властивість підлаштовуватися під контури вашої фігури. Але такими характеристиками володіють не всі види шкір, а тільки м'які. У свою чергу буйволяча - одна з найбільш щільних і міцних видів. Якщо ви бажаєте виріб, який може служити роками, це однозначно він і є. В Інтернет магазині Vintageleder можна купити шкіряну куртку з буйвола чоловічу, виконану з повністю натуральних матеріалів, надійну, не надмірно жорстку, яка добре тримає форму.

Оригінальна куртка пілот з буйвола

Пілот зі шкіри - формений одяг авіаторів ВВС США початку і середини минулого століття, щільно увійшов в повсякденний побут цивільного населення і поширився по всьому світу, завойовуючи серця покупців своїм комфортом, простотою і військовим шармом. У нас ви можете розглянути і купити шкіряну куртку чоловічу зі шкіри буйвола, англійської корови, досить товстої овчини. Хоча варто зауважити, що для такої моделі як «пілот» буйволяча підходить якнайкраще, завдяки своїм зносостійким характеристикам.

Пошиття виробів виконується на новітньому обладнанні з використанням передових технологій. Над удосконаленням вже наявних і розробкою нових моделей працює злагоджена команда кваліфікованих співробітників.

Щоб зібрати цікавий неповторний образ у нас ви можете купити шкіряну куртку зі шкіри буйвола в льотному стилі, доповнити її тематичним головним убором (кепкою, бейсболкою або хутряною шапкою) в тон. А завершальним елементом стане дуже зручна і містка сумка-планшет з нашивками, яка мається у трьох розмірах.

Якщо вас зацікавили куртки зі шкіри буйвола, в Києві їх придбати в нашому магазині можна online. Offline представництв ми не маємо, відповідно торгівля проводиться тільки за допомогою інтернет майданчика. Така форма роботи абсолютно не повинна вас бентежити. Процес продажу продуманий і відпрацьований до деталей. Ви не відчуєте дискомфорту від придбання через інтернет, навпаки заощадите масу часу і зусиль на пошуки спеціалізованих торгових центрів.

Куртки з буйвола в інтернет магазині по всій Україні

Таким чином, куртки з буйвола купити в Києві і по всій Україні можна буквально в кілька кліків. На сторінці моделі вибираєте кнопку «Спрощене замовлення» і заповнюєте невелику анкету, яка в подальшому допоможе продавцю-консультанту швидко і якісно обробити ваше замовлення. Після цього протягом робочого дня він зв'яжеться з вами для підтвердження. Товар доставляється безкоштовно кур'єром «Нової пошти» протягом 1-3 днів за умови наявності на складі. Ми гарантуємо огляд і примірку продукції перед остаточним рішенням про оплату. Умови обміну та повернення читайте у відповідному розділі.