ua

Куртка Бомбер В-3 з овчини - столітня історія. Частина друга

Продовження. Читайте початок історії

Куртка Бомбер В-3 з овчини і Друга Світова війна

Чому Бомбер?

Уявіть собі: війна, зима, літак бомбардувальник початку 20-го століття. Не можете уявити? Це був невеликий літак з не утепленною прозорою кабіною, де містилося максимум 2 людини. Розуміючи всю складність ситуації і виклики часу, Леслі Ірвін розробляє куртку з овчини Бомбер В-3 на честь людей, пілотів бомбардувальників, для яких, власне, ця куртка і замислювалася.

Куртка Бомбер В-3 для льотчиків літака бомбардувальника

Невеликий літак з не утепленною прозорою кабіною

Відмінні риси куртки Бомбер В-3 з овчини

Ірвін вибрав для своєї моделі найм'якшу овчину, оскільки в тісній кабіні пілота було мало місця, верхній одяг міг стати ще одним фактором, що сковує рухи людини за штурвалом. Також для зручності на рукавах були блискавки для легкості одягання льотних рукавичок. Широкий комір можна було підняти, і він добре захищав шию і частину голови, а ремінь на поясі запобігав зниженню температури тіла. У оригінальної моделі бомбер не було кишень, так як не було в них необхідності.

У моделі бомбер В-3 не було кишень

Відмінні риси куртки Бомбер В-3 з овчини

Цікава деталь

Наносячи відзнаки або отримуючи чергові звання, авіатори пришивали на куртки шеврони або емблеми своїх ескадрилій. А найбільш талановиті льотчики могли власноруч розмальовувати їх. Тому до наших днів так популярна велика кількість різноманітних нашивок, що прикрашають цю модель.

На куртки Бомбер В-3 пришивали саморобні нашивки

Авіатори пришивали емблему своїх ескадрилій

Неймовірно популярна

Компанія Ірвіна виготовляла та постачала куртки з хутра для американських військових протягом всієї Другої Світової війни. Ця куртка з овчини була настільки популярна, що власник змушений був наймати субпідрядників, щоб задовольнити попит. Саме тому з'явилися різні варіації виконання даної моделі куртки. Але все удосконалення та зміни мали виняткову мету: тепло і комфорт хлопців, що виконують свій обов'язок.

В асортименті інтернет магазину Vintage Leder представлений класичний Бомбер B-3 з овчини і ще кілька інтерпретацій цієї легендарної хутряний льотної куртки. 

Далі буде...

Читайте також першу частину історії: Куртка пілот з овечого хутра - столітня історія. Частина перша