ua

Куртка пілот з овечого хутра - столітня історія. Частина перша

Леслі Ірвін - хто він: виробник парашутів або модельєр льотних курток?

Перший стрибок і справа всього життя

Американський авіатор, Леслі Лерой Ірвін, перший сконструював тепер уже легендарну куртку пілот з овечого хутра, але не тільки завдяки цьому його ім'я назавжди залишилося в історії авіації. Одного разу стрибнувши з парашутом, 14-річний хлопчик залишився вірний своїй пристрасті назавжди. У 19 років він вже здолав висоту в 1000 футів, знімаючись для американського фільму.

Американський парашутист, винахідник Леслі Лерой Ірвін

Американський авіатор, парашутист, винахідник Леслі Лерой Ірвін

Стартап 20-го століття

Цей парашут незабаром визнали необхідною частиною спорядження для стрибків, після чого молодий чоловік відкрив компанію Irvin Air Chute з виробництва парашутів для уряду Сполучених Штатів. Але на цьому він не зупинився і незабаром фабрика відкрилася і в Сполученому Королівстві, а починаючи з 30років минулого століття парашути Ірвіна почали використовуватися по всьому світу.

Перша спеціальна куртка для пілотів

Авіація розвивалася, пілоти почали літати на висотах понад 1000 метрів, де температура досягала рівня набагато нижче нуля градусів за Цельсієм. Але літаки були прості, з маленьким не утепленими кабінами і це наштовхнуло Леслі Ірвіна на думку про створення одягу для пілотів - льотної куртки Ірвіна на овечому хутрі.

Куртка пілот Ірвіна на овечому хутрі

Льотна куртка Ірвіна на овечому хутрі

Якою ж вона була перша льотна куртка пілот з натурального хутра?

Це була чудова куртка пілот, зшита з овечого хутра, товстий внутрішній ворс відмінно утримував тепло. Незважаючи на щільне хутро, льотна дублянка була досить легка і надзвичайно комфортна. Куртка Ірвіна стала шедевром дизайну - максимум тепла і комфорту в поєднанні з максимальною свободою рухів.
 
Куртка пілот з овечого хутра є в нашому асортименті. Бомбер з історією можна знайти в розділі Льотні куртки

Читайте продовження історії.