ua

Куртка пілот зі шкіри буйвола

Виготовлена з міцних довговічних матеріалів.

Ідеальна куртка пілот зі шкіри буйвола - це та, яка в повній мірі відповідає вашому уявленню про такий виріб, підкреслює гідності, приховує всі недоліки фігури, виготовлена ​​з міцних довговічних матеріалів. Подібні вимоги пред'являлися до верхнього одягу, що призначався для авіаторів ВВС США, які браво воювали в повітрі під час військових кампаній на початку і в середині минулого століття. З огляду на те, що машини були далеко недосконалі і некомфортабельні, одяг служив не стільки форменим вбранням, скільки елементом екіпіровки, яка захищала власника від холоду, вітру в неопалюваній кабіні літального апарату.

Також шкіряна куртка пілот зі шкіри буйвола на різних частинах містила всіляку інформацію, яка допомагала ідентифікувати бійця в разі аварії літака. А барвисті нашивки свідчили про приналежність до певної льотної групи або підрозділу. За деякими іншими картинкам, якими була прикрашена куртка шкіряна чоловіча пілот з буйвола, можна було судити про характер і уподобання того чи іншого льотчика.

Оригінальна куртка пілот зі шкіри буйвола

В асортименті Інтернет магазина Vintageleder ви знайдете відмінний вибір моделей льотного напрямку, які ідеально впишуться в ваш гардероб, дозволяючи створювати нові несподівані образи. Тут знайдеться куртка шкіра буйвола чоловіча, пілот з більш м'якою і еластичною телятини, легкі моделі з досить тонкої, але дуже міцної овчини.

Наша продукція виготовлена ​​на основі автентичних зразків. Силуети повторюють початкові вироби, але істотно видозмінені і допрацьовані відповідно до потреб і смаків сучасного покупця. Весь товар виробляється на високотехнологічному обладнанні професійними співробітниками. Сировина і готова продукція проходить кілька етапів контролю якості. Таким чином, ми мінімізуємо можливість попадання неякісного товару до покупців.

У нашому магазині можна купити куртку пілот з буйвола, самого міцного і зносостійкого матеріалу. Вона підкреслить мужність вашої фігури, прослужить багато років, не втрачаючи привабливого зовнішнього вигляду, а згодом тільки придбає вінтажного шарму.

На сторінках сайту знайдеться як куртка шкіряна пілот чоловіча зі шкіри буйвола, так і жіночий варіант з цієї ж шкіри. Вироби, виготовлені з цього матеріалу, виглядають трохи грубувато, але в деяких моделях це виправдано, завдяки чому створюється стильний неповторний образ.

Урізноманітнити зовнішній вигляд допоможуть аксесуари: шкіряні головні убори і тематичні сумки, які знаходяться в відповідних розділах.

Придбати зараз куртку з буйвола пілот

Якщо ви розглядаєте верхній одяг з надійної шкіри, рекомендуємо купити куртку пілот з буйвола. В даному варіанті дивовижно поєднуються відмінні зносостійкі якості і історичний флер льотної одягу.

Здійснити придбання абсолютно не складно, швидко, не відходячи від монітора комп'ютера або іншого гаджета. Досить вибрати модель і зробити «Спрощене замовлення». Заповнити невелику анкету з вашими даними для швидкої і продуктивної роботи наших співробітників, які з вами зв'яжуться в найкоротші терміни, допоможуть підібрати коректний розмір, дадуть відповіді на всі питання. Доставка швидка і зручна, безкоштовно кур'єром «Нової пошти» за адресою або у відділення. Огляд і примірка проводиться перед оплатою. Можливий обмін / повернення при необхідності.