ua

Куртки шевретки ВПС СРСР

Ця річ була предметом великої гордості свого господаря, свідченням його професійних заслуг.

Як не хотілося б зупинити час, але він невблаганно стікає, і залишаються лише спогади. Спогади про молодість, колишньої вдачі, веселого безтурботного часу. Багато є чого згадати з часів вже не існуючої величезної країни: хорошого і поганого. Черги, нескінченний дефіцит і неможливість дістати якісні речі - це один з не надто приємних аспектів радянського життя. Але варто зауважити, що якість пошиття одягу в ті часи утримувалася на високому рівні, хоча не завжди використовувалися хороші матеріали. Військова служба була у великій пошані, а постачання військовослужбовців - в пріоритеті. Це добре простежується на прикладі одягу для військових льотчиків, такого як куртки шевретки ВПС СРСР.

Льотна шкіряна куртка впс срср шевретка від інтернет магазину Vintage Leder

Їх виготовляли зі справжньої шкіри кози, яка за своїми характеристиками поступається телячій шкіри, але на той час і те було справжньою розкішшю. Крім зручності, продуманості деталей спеціально для авіаторів, вона символізувала певний соціальний статус власника. Просто купити льотну куртку ВВС СРСР було неможливо, вона не була присутня у вільному продажу, а видавалася офіцерам зі складу. Ця річ була предметом великої гордості свого господаря, свідченням його професійних заслуг. Власники могли носити куртку шкіряну шевретку СРСР роками іноді навіть десятиліттями, завдяки «невбиваності» матеріалів, використаних при виготовленні. Свого часу шкіряна куртка СРСР стала просто притчею во язицех, настільки великою популярністю вона користувалася серед військових.

Льотна шкіряна куртка впс срср шевретка вигляд справа Льотна шкіряна куртка впс срср шевретка вигляд ззаду Льотна шкіряна куртка впс срср шевретка вигляд зліва

Натисніть на зображення або на посилання щоб перейти до товару.

Будь-який одяг не вічний, тому деякі власники ще радянських курток бажають їх оновити або знайти гідну заміну. Інша категорія покупців просто бажає поповнити свій гардероб легендарним льотним верхнім одягом. Тому інтернет магазин Vintageleder представляє шкіряні куртки шевреткі, створені за образом і подобою радянських аналогів, але з використанням більш дорогих і якісних матеріалів.

Льотна куртка ВПС СРСР - свіжий погляд на стару річ

Якщо розглядати представлені в асортименті куртки льотні, шевретка є однією з найбільш універсальних моделей. Попервах вона виготовлялась для експлуатації в різні пори року при різних погодних умовах. Як і свій прообраз, виріб має характерні косі нагрудні кишені на блискавці. Хутряний комір з овчини на кнопках легко знімається при необхідності. Виріб утеплено невеликим шаром синтепону, крім цього доповнена повноцінною підстібкою з рукавами, яка може служити як окремий стильний предмет верхнього одягу. У нас Ви можете купити шкіряні куртки СРСР, які детально повторюватимуть автентичну модель. Це виражається в наступних дрібницях: характерні нашивки; блискавка, не доходить до самого низу моделі; застібки-утяжки з боків і на комірі.

Льотна шкіряна куртка ввс ссср шевретка - комір Льотна шкіряна куртка ввс ссср шевретка ремінці Льотна шкіряна куртка ввс ссср шевретка застібка

Натисніть на зображення або на посилання щоб перейти до товару.

Намагаючись до деталей повторити модель, що полюбилася багатьом, виробник все ж стежить за сучасними тенденціями. Відповідно до численних запитів, ми також пропонуємо Вам розглянути і купити куртку шевретку СРСР в укороченому варіанті на резинці. Тут Ви знайдете тільки ексклюзивні моделі, виконані в повній відповідності з високими вимогами, які ми висуваємо до якості всієї продукції. Демісезонні і зимові куртки СРСР виготовлені зі шкіри корови. Шкіра не тонка, але при цьому м'яка і міцна, вся сировина - добірної якості. Колір виробів темно-коричневий зі світлою основою, що пробивається. Цей ефект робить їх схожими на вінтажні речі з історією.

Шкіряна куртка пілотів впс срср коротка вигляд зліва Шкіряна куртка пілотів впс срср коротка вигляд ззаду Шкіряна куртка пілотів впс срср коротка вигляд справа

Натисніть на зображення або на посилання щоб перейти до товару.

Якщо Вами вже підібрана відповідна куртка шевретка, купити її можна в Інтернет магазині Vintageleder, об'єднавши в гармонійний ансамбль зі шкіряною кепкою або шапкою. Доповнить Ваш образ зручна тематична сумка зі шкіри для чоловіків.

Оформлена покупка

Якщо Ви розглядаєте льотний одяг, то куртка ВПС СРСР, купити яку можна в нашому магазині, безумовно гідний варіант. Оформлення замовлення відбувається простим способом. На сторінці виробу натисніть кнопку «спрощене замовлення», заповніть невелику анкету з уточнюючими даними. Потім чекайте дзвінка консультанта для уточнення розміру і додаткової інформації за необхідності. Замовлення доставляє кур'єр, або можете отримати в будь-якому відділенні «Нової пошти».

Льотна шкіряна куртка шевретка від інтернет-магазину Vintage Leder новини