ua

Куртки зі шкіри буйвола

Одна з головних переваг куртки зі шкіри буйвола - вона просто «не вбиваєма».

Як вибрати якісну куртку з буйвола

Часи змінюються, а прихильність людини до виробів зі шкіри залишається незмінною. Цей найдоступніший колись матеріал дещо втратив свої позиції в наші дні, але все ж залишається одним з найпопулярніших. Хоча легка промисловість рухається семимильними кроками в бік заміщення природних матеріалів синтетичними, попит на натуральність не падає, просто на такий товар піднімається ціна.

Найбільш придатними для виготовлення верхнього одягу є шкіри корови і вівці. Це найпоширеніші і доступні види. Рідше використовується у виробництві одягу шкіра буйвола, яка за своїми характеристиками трохи поступається вищезазначеним. Виходячи з того, що вона має яскраво виражену жорсткість, куртки зі шкіри буйвола чоловічі переважно, так як використання її для жіночих моделей менш доцільно. У свою чергу вона прекрасно підходить для предметів верхнього одягу гардероба чоловіків. Через грубість куртка з буйвола має дещо брутальний вигляд, вона не обтікає фігуру, а надає їй чітких обрисів.

Оригінальна куртка, буйвол, купити яку можна в Інтернет магазині Vintageleder, чекає свого власника. Ми підібрали для вас моделі, що підкреслюють чоловіче начало і яскраву індивідуальність. Дані куртки чоловічі з буйвола виготовлені з першокласної сировини досвідченими фахівцями з використанням передових технологій і новітнього устаткування.

Ексклюзивні шкіряні куртки з буйвола

Якщо розглянути уважно асортимент нашого магазину, можна знайти пристойний вибір виробів з різних видів шкір і хутра. При цьому буйволяча не займає лідируючих позицій в силу своїх естетичних якостей, але все ж вона гідно представлена ​​серед інших.

Одним з головних переваг куртки зі шкіри буйвола - вона та, що «Не вбивається», так як цей матеріал надзвичайно щільний, міцний і зносостійкий. Має рівномірний дрібнозернистий малюнок і рівну гладку поверхню. Ідеально підходить для моделей байкерського стилю і товарів льотної тематики. Їх прототипами є вироби часів II Світової війни. Якщо ви є прихильником старих традицій, носите верхній одяг роками, а то й десятиліттями, вам дійсно підійде така продукція.

Різноманітність моделей теж приємно порадує як нових покупців, так і тих, хто вже має пристойний арсенал товарів з нашого магазину. Тут ви знайдете короткі варіанти на резинці, особливо зручні для водіїв автомобілів. Також моделі середньої довжини і подовжені, що закривають піджак.

В Інтернет-магазині Vintageleder ви можете придбати не тільки куртки зі шкіри буйвола чоловічі, також у продажу є шкіряні головні убори: кепки, бейсболки, стилізовані хутряні шапки, ковбойський капелюх. На додаток до всього можна розглянути тематичну сумку-планшет, вона вдало впишеться в загальну спрямованість, додасть образу закінченого вигляду (мається трьох розмірів).

Сподобалася куртка буйвол? Купити її можна online в нашому Інтернет магазині, не витрачаючи додаткових сил і часу на походи по магазинах, які вимотують і часто не приносять ніяких результатів. Все, що вам необхідно, це знайти продукцію, що сподобалась, натиснути кнопку «спрощене замовлення», заповнити невелику анкету. Ми опрацюємо замовлення, і протягом робочого дня вам подзвонить продавець-консультант, щоб обговорити необхідні деталі. Доставка «Новою поштою» займає 1-3 дні. Кур'єр доставить посилку абсолютно безкоштовно за вказаною адресою.