ua

Льотні куртки Торнадо: Бути в тренді - політ задоволення!

Ви бачили коли-небудь літак Tornado, який протягом більше 20 років стоїть на озброєнні Великобританії, Німеччини, Італії? Дуже вражаюча машина, бойова міць якої видна навіть неозброєним поглядом! Підкорювач неба - зразок ідеально поєднуються пропорцій і ліній.

Факти річ уперта

Tornado належить сімейству двомоторних бойових літаків з крилом змінної стріловидності, ідея якого була продумана і втілена в життя трьома західноєвропейськими країнами. Ця машина існує в трьох варіантах: бомбардувальник, що пригнічує ППО противника, розвідник і літак-перехоплювач; розроблена в 70-х роках минулого століття для заміни застарілих авіа парків великих європейських держав. Передній фюзеляж конструювався у Великобританії, центральний фюзеляж і хвостова частина була доручена Німеччини, а крила - робота Італії. Літаки Tornado стали основою авіації цих країн, і саме вони брали безпосередню участь у військових конфліктах останні пару десятків років. Без них не обійшлися у військовій операції в колишній Югославії, пізніше в Іраку, а потім і в громадянській війні в Лівії, в меншій мірі були задіяні в Афганістані та Ємені.

Насолоджуйтеся фотографіями цього дива військової техніки. Всі зображення можна збільшити.
 

Истребитель Торнадо - Германия Реактивный самолёт Торнадо - Германия

"Центральний фюзеляж і хвостова частина була доручена Німеччини ..."

Истребитель Торнадо - Италия Реактивный самолёт Торнадо - Италия

"Крила - робота Італії ..."

Истребитель Торнадо - Великобритания Реактивный самолёт Торнадо - Великобритания

"Передній фюзеляж конструювався у Великобританії ..."

Втілити ідею в життя

Надійність і міць літаючого коня настільки вразили дизайнерів компанії Airborne Apparel, що вони, реалізувавши кілька проектів по створенню шкіряних льотних курток, взяли за основу згадану модель літака і створили колекцію шкіряних зимових курток Tornado типу А-2 і B-15.
Поряд з тим, як віртуозно інженери підійшли до розробки літака Tornado, намагаючись полегшити його конструкцію легкими сплавами, дизайнери колекції шкіряних курток Tornado застосували всі свої знання та вміння для удосконалення крою, вибору матеріалів з бездоганними характеристиками, приділяючи увагу тільки передовими технологіями на всіх етапах розробки і виготовлення своїх моделей.
Військова машина Tornado була виготовлена ​​для підкорення неба, а серія шкіряних курток Tornado - щоб завоювати серця покупців.

Представляємо вашій увазі колекцію льотних шкіряних курток від Airborne Apparel

Серія Торнадо - це короткі моделі з трикотажними манжетами на рукавах і поясі, пошиті з висококласної овчини або шкіри буйвола, спеціально підібраною по товщині, щоб річ була міцною і, при цьому, залишалася досить легкою і не доставляла дискомфорту при носінні.

Льотна зимова куртка A2 Tornado зі шкіри буйвола, арт. 301Льотна зимова куртка A2 Tornado зі шкіри буйвола, арт. 301

Льотна шкіряна куртка A2 Торнадо темно синього кольору, арт. 302
Льотна шкіряна куртка A2 Торнадо темно синього кольору, арт. 302

Льотна куртка шкіряна A2 чорного кольору, арт. 303
Льотна куртка шкіряна A2 чорного кольору, арт. 303

Льотна куртка B15 Tornado зі шкіри буйвола, арт.304
Льотна куртка B15 Tornado зі шкіри буйвола, арт.304

Куртка пілот шкіряна демісезонна A2 Tornado арт.305

Куртка пілот шкіряна демісезонна A2 Tornado арт.305

Льотна куртка шкіряна A2 Tornado beige арт.306
Льотна куртка шкіряна A2 Tornado beige арт.306

Телефонуйте, пишіть, робіть замовлення, з радістю допоможемо Вам у всіх виникаючих питаннях!

Саме Ви можете стати незабаром володарем однієї з перерахованих вище і багатьох інших шкіряних курток, c якими ми Вас познайомимо на сайті Vintageleder.