ua

Нова колекція шкіряних чоловічих курток 2017

Прийшла золота осінь, одного ранку відчуваєш прохолоду, день вже не такий жаркий, хоча сонце може світити ще яскравіше. Час задуматися про теплі речі. Дизайнери всього світу з нетерпінням чекають цей період з питанням, чи сподобається покупцям їх творіння, нові розробки. Пошук нових рішень, роботу з виробниками одягу ми починаємо заздалегідь, практично за рік до початку сезону. Звичайно, очікуємо, що наш вибір сподобається нашим постійним та новим відвідувачам і клієнтам інтернет-магазину. У цій статті ми зробимо короткий огляд новинок, більш детальну інформацію ви знайдете на сайті, переходячи по посиланнях в каталоги або на сторінки товару.

Нова колекція льотних шкіряних курток 2017 року від Airborne Apparel має, як завжди, тематичне оформлення. Серія називається «Союзники» і присвячена трьом легендарним літакам часів Другої світової війни: P-51 Mustang (USA), Supermarine Spitfire (UK), Ilyushin Il-2 (USSR)

Американський літак винищувач Мустанг П-51 представляють історичні шкіряні льотні куртки A-2 і B-14. Перша виконана у вигляді загальновідомої куртки пілота, друга модель виконана на основі парадної куртки-піджака льотчиків ВПС США першої половини 20-го століття.

Кожаная лётная куртка А-2 Мустанг - бежевый воротник Кожаная лётная куртка А-2 Мустанг - коричневый воротник Кожаная лётная куртка А-2 Мустанг - подкладка

Шкіряна льотна куртка А-2 Мустанг має два знімних хутряних коміра.
Щоб побачити більше деталей і ціну, клікніть на ПОСИЛАННЯ.

Куртка кожаная B-14 Куртка кожаная B-14 Mustang Куртка пиджак кожаная B-14 Mustang подкладка

Шкіряний піджак B-14 Мустанг стильна коротка куртка.
Щоб побачити більше деталей і ціну, клікніть на ПОСИЛАННЯ.

Британський винищувач Супермарин Спітфайр представляє бомбер B-15 і шкіряний френч RAF Gold Fish. Моделі абсолютно різні за фасоном, але об'єднані одним стилем романтики військового одягу середини 20 століття.

Кожаный бомбер B-15 Spitfire Кожаный бомбер B-15 Кожаный бомбер B-15 Spitfire - подкладка

Шкіряний бомбер B-15 Спітфайр зручна тепла куртка.
Щоб побачити більше деталей і ціну, клікніть на ПОСИЛАННЯ.

Кожаный френч RAF Gold Fish Кожаный френч Gold Fish Кожаный френч RAF Gold Fish - подкладка

Шкіряний військовий френч Голд Фіш - парадна куртка льотчиків Британії.
Щоб побачити більше деталей і ціну, клікніть на ПОСИЛАННЯ.

Легендарному радянському штурмовику Іл-2 "Літаючий танк" присвячена шкіряна куртка-шевретка, копія льотної куртки ВПС СРСР. Вона виконана з додатковим утепленням, знімною підстьожкою.

Кожаная лётная куртка-шевретка Кожаная лётная куртка-шевретка - подстёжка Кожаная лётная куртка-шевретка - подкладка

Шкіряна куртка шевретка - радянська класика одягу для льотчиків.
Щоб побачити більше деталей і ціну, клікніть на ПОСИЛАННЯ.

В одній колекції "Союзники" також випущені нові моделі шкіряних чоловічих головних уборів: бейсболки, кепки, вушанки. Повний асортимент ви можете знайти перейшовши за посиланням в розділ: ГОЛОВНІ УБОРИ

Кожаная бейсболка NAA Кепка капитанка кожаная Spitfire Кепка кожаная M3 Mustang

Чоловічі шкіряні головні убори доповнили колекцію льотних курток "Союзники".
Щоб побачити більше деталей і ціну, клікніть на ПОСИЛАННЯ.

Сподіваємося любителі тематичної одягу оцінять наші оновлення. Як завжди проконсультуватися можна за телефонами вказаними вгорі на сайті або через чат (правий нижній кут). Приємного перегляду і вдалих покупок!