ua

Нова льотна куртка A-2 Торнадо в бежевому кольорі.

Оновлення вітрини інтернет магазину VintageLeder:

Нова льотна куртка А-2 Торнадо поповнює популярну серію "Чорні пантери". Ця колекція повністю представлена ​​на сторінках нашого сайту. Льотні куртки виконані з шкіри. Дизайн одягу наповнений символікою легендарної 155 італійської льотної групи, яка оснащена реактивними літаками з крилом змінної стріловидності. Торнадо повністю європейська розробка. Основні модифікації бойової машини: винищувач бомбардувальник Торнадо IDS і винищувач перехоплювач Торнадо ADV. Літак основа озброєння ВПС Альянсу. Широко використовувався у військових конфліктах в Іраку і на Балканах.

Льотні куртки Торнадо

У чому особливості виробу:

Трохи докладніше про матеріал:

Краст - це назва натуральної шкіри без поверхневої обробки. Лице зберігає природний малюнок характерний для шкіри. Його не чіпали прасуванням, шліфуванням і тисненням. Фарбування проходить спеціальним наскрізним режимом, це дозволяє отримати рівномірний колір на поверхні і по всій глибині. Як і будь-який виріб світлих відтінків, дану куртку необхідно експлуатувати з більш акуратно! Якщо ж вам необхідна куртка "на всі випадки життя", у нас в асортименті є подібні моделі класичних відтінків.

Дизайн льотної куртки Торнадо

Сподіваємося, яскравий дизайн в новому кольорі сподобається любителям льотної одягу з вишуканим смаком і найвищими вимогами. Заходьте на сторінку з льотної курткою А-2 Торнадо в бежевому кольорі, щоб отримати більш повну інформацію. Приємних покупок!