ua

Знижки під ялинку від Vintage Leder!

Порадуйте себе і своїх близьких відмінними подарунками!

Знову наступає ця хвилююча пора, коли всі: і діти, і дорослі, знаходяться у передчутті чудових днів наповнених сімейним теплом, затишком, веселощами і непояснимим очікуванням дива. Вже повсюдно почалася така приємна оку передсвяткова суєта: міста, магазини, офіси, квартири перетворюються, прикрашаються, щоб дарувати радість та відчуття, що насувається щось неймовірно прекрасне. Всі починають замислюватися або вже знаходяться в активному пошуку всіляких подарунків, оригінальних сувенірів для найближчих, коханих людей.

Подарунок льотна шкіряна куртка в інтернет магазині Вінтаж Ледер

У нашому Інтернет магазині Ви можете знайти відмінний новорічний подарунок для своєї половинки, який не тільки зігріє в холодну пору року, але й подарує естетичну насолоду, задоволеність своїм зовнішнім виглядом.

Святкова програма знижок для наших покупців

Інтернет магазин Vintageleder надає своїм теперішнім і майбутнім клієнтам святкові знижки грудня-січня 2020-2021. Це допоможе істотно заощадити на майбутній покупці та залишити ще деяку суму для приємних дрібниць.

Зустрічайте! Різдвяний розпродаж!

Звертаємо увагу: при оформленні замовлення велике прохання уважно заповнити анкету з Вашими промірами для більш продуктивної, швидкої роботи з консультантом по підбору потрібного розміру. Першими обробляються замовлення з зазначеними даними.

Колектив інтернет магазину Vintageleder від щирого серця вітає своїх покупців і їх сім'ї з наступаючими святами Світлого Різдва та Нового Року! Бажаємо Вам Міцного Здоров'я, стійкості, терпіння і благополуччя!

Новий рік 2021