ua

Різдвяна акція - подарунок до шкіряної куртки!

Щороку ми, незважаючи на вік, з нетерпінням чекаємо цих чудових святкових новорічно-різдвяних днів. Діти - в нетерплячому очікуванні виконання своєї мрії, а батьки змушені шукати подарунки для своїх чад. Але ж всередині практично кожної дорослої людини залишився той безпосередній малюк, який все ще сподівається на диво від таємничої сили, незважаючи на всі прожиті роки і сумніви в існуванні останньої (я вже дорослий, казки - тільки для дітей). Вірте в неймовірне, і воно неодмінно збудеться.

Умови нашої Різдвяної Акції!

Запрошуємо Вас взяти участь в Акції, яка проходить в нашому інтернет-магазині з 19 грудня 2016 року по 19 січня 2017 року!

У цей період при придбанні будь-якої куртки (крім виробів з розділу Розпродаж і Головні убори), кожен покупець отримує в подарунок бейсболку Route 66!

ВАЖЛИВО!

Колектив інтернет магазину Vintageleder від щирого серця вітає своїх теперішніх та майбутніх клієнтів з Різдвяними та Новорічними святами. Бажаємо всім тільки позитивних емоцій, миру і віри в майбутнє! Будьте здорові, щасливі і благополучні!