ua

Зимова куртка з натуральним хутром

У нас можна купити зимову куртку з натуральним хутром замість підкладки, при цьому верхнім шаром служить щільна бавовняна тканина (кинувся).

Стильна зимова куртка з натуральним хутром

З настанням холодного сезону починається процес пошуку верхнього одягу, що підходить. У когось він займає багато часу, хтось справляється за лічені дні. Все ж перед кожною людиною стає вибір: як саме утеплитися в осінньо-зимовий період, щоб було одночасно тепло, практично, мало гідний зовнішній вигляд. Відмінним варіантом і відповіддю на це нелегке питання може виявитися куртка зимова чоловіча, натуральним хутром підшита зсередини. Такий предмет гардеробу не тільки не буде зайвим, він приємно урізноманітнить вже наявний набір речей. Варто зауважити, що чоловіча куртка з натуральним хутром - це абсолютно правильний спосіб утеплення на зиму. Виріб має кілька шарів, тому в ступені збереження тепла не варто сумніватися.

Зимова куртка з натуральним хутром від інтернет магазину Вінтаж Ледер 1

В Інтернет магазині Vintageleder Ви, безсумнівно, знайдете відмінну модель на хутрі, яка буде відповідати всім вимогам, гріти не тільки тіло, а й душу своїм бездоганним зовнішнім виглядом. Ви обов'язково оціните працю, вкладену фахівцями, які працюють над розробкою та конструюванням ергономічного верхнього одягу. Всі їхні старання спрямовані на те, щоб він не тільки добре виглядав на зображенні, а щоб куртка обволікала тіло, була максимально зручною, не стримувала рухів.

Тканинна або шкіряна куртка з натуральним хутром

Існує безліч варіантів поєднання різних матеріалів в одній моделі. Всі провідні модельєри і не тільки працюють над пошуком нових матеріалів для своїх виробів, часто експериментуючи з абсолютно несподіваними їх видами. Ми теж не відстаємо від модних тенденцій. У нашому Інтернет магазині представлені моделі з несподіваним поєднанням матеріалів або неординарним підходом до їх поєднання.

Зимова льотна куртка з натуральним хутром від інтернет магазину Вінтаж Ледер вид зліва Зимова льотна куртка з натуральним хутром від інтернет магазину Вінтаж Ледер вид ззаду Зимова льотна куртка з натуральним хутром від інтернет магазину Вінтаж Ледер вид справа

Натисніть на зображення або на посилання щоб перейти до товару

У даному розділі представлені моделі, тематична спрямованість яких повністю відповідає вінтажно-історичній концепції даного магазину, але з деякою родзинкою. Тут можна підшукати і купити зимову куртку з натуральним хутром замість підкладки, при цьому верхнім шаром служить щільна бавовняна тканина (канвас). Ця тканина спеціально оброблена і просякнута воском. Таким чином, отримуючи додаткову щільність, вона стає дуже зносостійкою, міцною, абсолютно не пропускає вологу. У наших моделях тканина гармонійно поєднана з шкіряними вставками і деталями, так що виріб виходить незвичайним і дуже цікавим. А натуральне овече хутро всередині робить його надзвичайно теплим.

Зимовий бушлат з натуральним хутром від інтернет магазину Вінтаж Ледер вид зліва Зимовий бушлат з натуральним хутром від інтернет магазину Вінтаж Ледер комір Зимовий бушлат з натуральним хутром від інтернет магазину Вінтаж Ледер деталі Зимовий бушлат з натуральним хутром від інтернет магазину Вінтаж Ледер підкладка

Натисніть на зображення або на посилання щоб перейти до товару

Також можна купити шкіряну куртку з натуральним хутром назовні у вигляді жилета. При цьому решта деталей виготовлені з високоякісної, спеціально відібраної шкіри корови. Використання мутона (овечий хутро певної високотехнологічної вичинки) підкреслює індивідуальність виробу, чоловічі шкіряні куртки з натуральним хутром виглядають стильно, витончено і багато.

Зимова вінтажна куртка з натуральним хутром від інтернет магазину Вінтаж Ледер вид зліва Зимова вінтажна куртка з натуральним хутром від інтернет магазину Вінтаж Ледер вид ззаду Зимова вінтажна куртка з натуральним хутром від інтернет магазину Вінтаж Ледер вид справа

Натисніть на зображення або на посилання щоб перейти до товару

Поряд з моделями середньої довжини в нашому асортименті знайдеться також коротка куртка з натуральним хутром, яка буде зручною в експлуатації для автомобілістів.

У нас Ви можете купити чоловічі куртки з натуральним хутром виключно, так як ми не працюємо з продукцією зі штучних матеріалів, підтримуючи високий рівень вимог до продукції.

Зручні умови покупки

Купівля товарів через Інтернет з одного боку досить просте завдання, яке займає набагато менше часу, ніж похід по реальних магазинах, де не завжди є саме те, що потрібно. А з іншого боку виникають питання примірки та наочності, адже через екран річ НЕ помацаєш. Ми враховуємо всі ці моменти. Хоча куртки з натуральним хутром в Києві і по всій Україні в нашому магазині можна придбати тільки online, ми надаємо нашим клієнтам можливість приміряти і розглянути товар при доставці кур'єром або у відділенні пошти перед оплатою. А витрати на доставку / повернення беремо на себе.

Консультант, з яким Ви спілкуєтеся під час здійснення покупки, уважно вислухає всі питання, підкаже все, що стосується моделей, обов'язково допоможе з вибором відповідного розміру (так як вони відрізняються у різних виробників).

На додаток до основного виробу можна підібрати стильні головні убори з натурального хутра для досягнення цілісного образу і цілковитого комфорту навіть в найсуворішу негоду. А сумка планшет буде відмінним містким аксесуаром для документів або інших необхідних при собі дрібниць.

Зимова куртка з натуральним хутром новини