ua

Бейсболки шкіряні чоловічі

Рекомендуємо Вам

Бейсболки зі шкіри - унікальні, універсальні головні убори

Бейсболка - обов'язковий атрибут гардероба практично всіх чоловіків. Цей вид кепки настільки зміцнити у свідомості, що тепер складно уявити собі повсякденний look середньостатистичної людини без її наявності. А ще зовсім недавно, трохи менше ста років тому, люди не підозрювали про його існування. Першими, хто став щасливим володарем бейсбольною капелюхи, стали гравці, а потім і вболівальники спортивних команд. Написи на передній частині виробу позначали приналежність людини до тієї чи іншій команді.
У наш час тканинну річ можна придбати практично на кожному розі; в свою чергу, рідше зустрічається, бейсболку зі шкіри купити можна в більш спеціалізованих магазинах шкіряних товарів.
Популярність вироби надзвичайно велика. Різноманітні тканинні варіанти носять представники різних соціальних груп, також не рідкість зустріти такі головні убори як частина уніформи представників силових відомств (поліція, військові) різних країн світу. У свою чергу бейсболка з натуральної шкіри більш поширена серед населення в країнах з помірним і холодним кліматом, так як вона досить тепла і розрахована на невисокі температурні показники. Інтернет магазин Vintageleder пропонує вам купити бейсболку зі шкіри з оригінальною подачею і бездоганною якістю виконання.

  Бейсболки шкіряні від інтернет магазину Vintage Leder 1

Бейсболки шкіряні від інтернет магазину Vintage Leder 2  

Чоловічі бейсболки з натуральної шкіри на всі випадки життя

Придбати бейсболки зі шкіри в Києві завдання з одного боку проста, а з іншої не дуже. Так як потрібно пробігти кілька, віддалених одна від одної, торгових центрів в пошуках заповітної дрібнички. Ми ж пропонуємо звести всі фізичні і моральні витрати до мінімуму і купити бейсболку з шкіри в нашому Інтернет магазині. На сайті представлений відмінний вибір моделей з певною тематичною спрямованістю. Тут ви знайдете моделі, які стосуються льотної, морський тематичними групами, також є вироби, які мають зв'язок з історичною трасою США Route 66. Кожна бейсболка, натуральна шкіра якої не викликає сумнівів, виготовлена ​​із сировини преміум якості. Лекала, використовувані при пошитті, сконструйовані за передовими технологіями, тому всі вироби повністю повторюють форму голови, комфортно сідають і прекрасно виглядають на людину, зливаючись з ним в одне ціле. Основні матеріали: шкіра англійської корови; міцна овчина; щільний коротко стрижений овечий хутро; підкладка - дихаюча бавовняна тканина. Поряд зі звичайною демисезонной моделлю є можливість купити бейсболку з натуральної шкіри з хутром для більш холодного зимового періоду.


Товари, що становлять асортимент магазину, підібрані в одному стилістичному ключі. Тому обрана вами, бейсболка з натуральної шкіри обов'язково з'єднається в «крутому» тандемі з відповідною верхнім одягом, яка буде доречна і знайде відгук у вашій душі.

Online покупка бейсболки з натуральної шкіри

Vintageleder - це Інтернет майданчик, тому придбати бейсболки зі шкіри в Києві ви можете тільки за допомогою всесвітньої павутини. Це не повинно вас лякати або зупиняти. Для зручності клієнтів ми продумали систему співпраці, яка повністю забезпечить комфортну покупку:

Потрібна допомога?

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором розміру або інші питання.
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами.

Фільтр товарів