Допомога | Інтернет-магазин VintageLeder

Допомога при виборі і купівлі шокіряної куртки

Якщо ви бажаєте або вже вирішили придбати куртку із натуральної шкіри, насамперед необхідно визначитися із фасоном або стилем шкіряного одягу. Інтеренет-магазин VintageLeder пропонує шкіряні куртки, дублянки, пуховики вільного стилю, з історичним і змістовим оформленням. Якщо вас приваблюють шкіряні льотні куртки, косухи і мотокуртки зі шкіри, дублянки-бомбери, шкіряні пуховики "Аляска", тоді наш асортимент шкіряного одягу не залишить вас байдужим і ви обов'язково знайдете собі куртку до душі.

  • Ми хочемо звернути вашу увагу на те, що шкіра тварини - це натуральний матеріал і на відмінність від шкірзамінника на поверхні можуть зустрічатися шрами, заломи і характерні "малюнки". Більше інформації по конкретному виробу можна отримати у нашого консультанта.
  • Не менш важливо правильно визначити розмір шкіряної куртки, який вам підходить. Інформацію про те, як правильно визначити розмір, ви знайдете в розділі "Визначення розміру". Або зверніться за допомогою до нашого консультанта.
  • На питання оплати і доставки замовлення ми відповімо телефоном або електронною поштою. Також інформацію ви знайдете у розділі "Оплата і доставка".
  • Інформацію по догляду за шкіряним одягом, ви знайдете у розділі  "Догляд за шкірою".
  • Інформацію про види натуральної шкіри, способи вичинки, фарбування і т.д. можна знайти на енцеклопедичних сайтах. На нашому сайті біля кожного виробу є короткий опис матеріалів.

По всім питанням ви можете звертатись телефоном +38 (095) 199 00 45, +38 (096) 990 77 10 або писати на електронну пошту.

  

Товар було додано до списку порівнянь