Косухи шкіряні - купити косуху шкіряну в інтернет-магазині Vintage Leder
ua

Косухи шкіряні

Буйні голови зробили шкіряну косуху символом волелюбності і непокори.

Літні знижки 2020 - Vintage Leder
Літні знижки 2020
1 липня -31 серпня 2020
Знижки до 20%
Косуха чоловіча шкіряна Rock black Art. 411. Фото 1 Косуха чоловіча шкіряна Rock black Art. 411. Фото 2 знижка хід продажу
7 900 грн 7 500 грн

Perfecto: куртка косуха

Perfecto - тобто ідеально. Ні, це не урок іноземної мови. Perfecto - це оригінальна назва шкіряної куртки-косухи, яка була придумана Ірвіном Шоттом, американським підприємцем в 1920-х роках минулого століття. Саме він придумав вшивати блискавку в куртки навскіс від лівого стегна до правого плеча.

 

 

Одяг бунтарів

Шкіряна чоловіча косуха має свій неповторний стиль і чарівність, що, вперше, гідно була оцінена американськими мотолюбителями і молодими неформалами того часу. Саме ці буйні голови зробили шкіряну косуху символом волелюбності і непокори.

Сучасні віяння

В інтернет магазині Vintage Leder Ви можете купити шкіряні чоловічі косухи в декількох дизайнерських рішеннях. Моделі, представлені на нашому сайті, мають вдосконалену конструкцію і підігнані під запити і вимоги сучасних чоловіків. Куртки адаптовані для носіння в повсякденному житті, а не тільки для швидкісних пересувань на мотоциклі.


Зручний сервіс

Купити шкіряну косуху дуже просто по всій території України (Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя та ін.), де є відділення «Нової пошти». Для замовлення Вам потрібно:

Все дуже просто і необтяжливо.

Вдалих покупок!

Потрібна допомога?

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором розміру або інші питання.
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами.

Фільтр товарів