ua

Льотні куртки ВПС Італії

Рекомендуємо Вам

Льотні куртки ВПС Італії, країни, яка задає тренди

Незаперечним є той факт, що італійська модна індустрія є одним з флагманів в усьому світі. Всі намагаються орієнтуватися і слідувати тенденціям, які формуються в цій країні. Це стосується не тільки галузі легкої промисловості, хоча саме вона нас цікавить. Так як Інтернет магазин Vintageleder працює в сфері продажів верхнього чоловічого одягу певної тематичної спрямованості, тут Ви також можете / купити льотні куртки ВПС Італії / та інших країн. Моделі даного розділу не є чисто італійської розробкою. Вони, як і більшість одягу для авіаторів, виготовлені на основі першоджерел виробів для пілотів, винайдених в США на початку минулого століття. Прообразами більшості льотних курток є американські моделі А2, G1, MA1 і інші. Основою виробів, представлених в нашому магазині, служить широко відома модель Type A2. У процесі доопрацювання вона пройшла трансформацію від простого бомбера до найцікавіших образів з справжнім італійським флером.

  Льотні куртки ВПС Італії від інтернет магазину Vintage Leder 1

Льотні куртки ВПС Італії від інтернет магазину Vintage Leder 2  

Льотні куртки ВПС Італії - експресивний погляд на речі

Італія славиться своєю експресією, це проявляється як в поведінці людей, так і в їх зовнішньому вигляді і виробленої продукції. Не можна сказати, що стиль їх льотних речей кардинально відрізняється від верхнього одягу для пілотів інших регіонів, але виразно вони володіють своєю неповторною родзинкою.

Зверніть увагу на льотні куртки ВПС Італії, купити які Ви можете в нашому інтернет магазині, вони мають характерний силует, відточений до найдрібніших деталей. Таким чином, що виріб точно повторює вигини тіла. Це дає людині відчуття другої шкіри, повного злиття з річчю, дарує комфорт і впевненість у собі. Також відмінною рисою є яскраві дизайнерські нашивки ручної роботи, вони відсилають нас до конкретної штурмової групи ВПС Італії - Pantere Nere, або Військово-морським силам - Marina Militare. А чи не двозначна підкладка деяких моделей у вигляді італійського триколора з гербом ВМС, точно визначає країну, яку представляє цей продукт.


У нас можна купити льотні куртки ВПС Італії, колірна гамма яких порадує власників, що вважають за краще елегантні непомітні відтінки коричневого. Гра на контрасті з підкладкою і строкатими нашивками, ідеально створює необхідний ефект привабливості. Top Gun з капюшоном з натурального мутона і філігранної аплікацією на спинці у вигляді герба ВМС просто підкорить ваше серце, точно так же, як модель Harrier, прикрашена незвичайним тисненням у вигляді однойменного літака.

Замовлення і покупка льотних курток ВВС Італії

Придбати ексклюзивні льотні куртки ВПС Італії в Україні можна на інтернет майданчику Vintageleder. Наших клієнтів обслуговує уважний консультант. При оформленні замовлення на сторінці моделі, Ви заповнюєте невелику анкету, яка допоможе його продуктивній роботі з Вами щодо коригування обраного розміру. Якщо є сумніви в розмірі або моделі, можлива доставка 2-х одиниць товару на вибір.

Замовити і купити льотні куртки ВПС Італії в Києві, як і по всій Україні, є можливість тільки online, так як ми працюємо виключно в режимі інтернет магазину. Можливість особисто упевнитися в якості продукції, правильності розміру надається при доставці кур'єром перед оплатою покупки. Витрати на доставку / повернення бере на себе магазин.

Для створення закінченого гармонійного образу, пропонуємо Вам розглянути наступні аксесуари: головні убори зі шкіри та натурального хутра, чоловічі тематичні сумки-планшети, доступні декількох розмірів.

Потрібна допомога?

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором розміру або інші питання.
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами.

Фільтр товарів