⚓ Морський бушлат - універсальний верхній одяг на всі пори року

Бушлат морський від Airborne Apparel

Бушлат морський шкіряний

Морський бушлат - універсальний одяг:

Найчастіше одяг розроблений для військових льотчиків, піхотинців, моряків стає популярним у цивільному житті. Дизайнери всього світу вносять свої штрихи і додають модні елементи в одяг стилю мілітарі. Всім відомі льотні куртки А-2, польові куртки М65. Ми ж хочемо розповісти про популярну форму верхнього одягу, яка пізнавана через особливості конструкції, це морський бушлат.

Класичний бушлат - опис конструкції

Коротке пальто найбільш точна класифікація бушлата, але все-таки він має свої особливості. Він має широкий відкладний комір і лацкани. А найголовніше, бушлат завжди має два борти (двобортне пальто), тобто широко заходять одна на одну полки з двома рядами гудзиків. Така конструкція при повному застібанні і піднятому комірі, добре захищає шию і навіть обличчя від пронизливого морського вітру у холодну пору року.

Отже, основні особливості:

  1. Широкий комір і лацкани;
  2. Два ряди гудзиків, часто із зображенням якоря;
  3. Дві прорізні кишені на бортах;
  4. Шліца - деталь внизу спинки.

Бушлат для моряків шили з вовняної щільною пальтової тканини синього або чорного кольору.

Історичний екскурс

Бушлат належить до одягу з історією. Американські газети згадували про морське пальто ще на початку вісімнадцятого століття (1720 рр.), але зовнішній вигляд його мало в чому змінився. Вперше на озброєння, спочатку Королівського флоту Великобританії, а трохи пізніше і американського, бушлати стали в середині дев'ятнадцятого століття. З тих пір і до Першої світової війни в бушлатах трохи міняли деякі деталі, розташування і вид кишень, зображення на ґудзиках і нашивках, але до середини двадцятого століття конструкція набула сучасний впізнаваний зараз вид.

Бушлат морский - історія

Вперше на озброєння бушлати стали в середині дев'ятнадцятого століття.

Сучасне застосування

Як ми зазначали раніше, елемент військово-морської форми, через свою зручність і практичность придбав популярність в повсякденному цивільному житті. Бушлат носять з ранньої осені, взимку, також на початку весни. Вдягнувши теплий светр або легку сорочку, можна зробити бушлат універсальним верхнім одягом. Втім, так і задумували моряки.

За своїм стилем бушлат щось середнє між діловим і повсякденним вуличним стилем. Ця універсальність так само допомагає чоловікам не замислюватися у виборі куртки. Бушлат буде виглядати як з діловим костюмом, так і з джинсами.

Ми не могли обійти стороною цей унікальний вид одягу і пропонуємо бушлат від Airborne Apparel, який виконаний з натуральної шкіри.

Більш детально можна ознайомитись з виробами перейшовши за посиланням Бушлат Nimitz зі шкіри.

 

Морський бушлат з натуральної шкіри від Airborne Apparel

Морський шкіряний бушлат "Німіц". Натисніть на фото, щоб перейти до товару

Повернутись
27 Августа 2015

Дякуємо за Ваше замовлення!

Наш менеджер зв'яжеться із Вами найближчим часом

Товар було додано до списку порівнянь