Різдвяні знижки 2019 - Інтернет-магазин VintageLeder

Різдвяні свята - чарівні знижки!

Різдвяні знижки 2018-2019

Хвилюючі дні очікування, ось вже зовсім скоро наші будинки і офіси перетворяться: причепуряться, змінять повсякденний вид на святкове вбрання; блиснуть веселими вогниками вітрини магазинів, закликаючи скоріше зайти і прикупити такі довгоочікувані подарунки до свят, яких з нетерпінням чекає малеча, ну і дорослі теж не відстають. Так, так це Різдво і Новий рік! Як швидко, здавалося ще так далеко і не скоро, а вони вже на носі. Швидше потрібно думати про подарунки для наших близьких і не забути про себе коханого!

Інтернет-магазин Vintageleder пропонує широкий асортимент зимових і демісезонних шкіряних курток для чоловіків і жінок. Також можете звернути увагу, як презент на чоловічу шкіряну шапку або оригінальну сумку. А може навіть купити цілий комплект, який буде органічно поєднуватися і мати гарний вигляд на Вас або Вашій близький людині.

Місяць знижок.

Новорічний розпродаж ми починаємо 15 грудня! Що дозволить вам бути у всеозброєнні вже до Дня Св. Миколая (19 грудня). Феєрія знижок триватиме до Старого Нового року - 14 січня. Сподіваємося ви встигнете за цей час надійно запастися подарунками, тим більше, що економія досить істотна.

Підсумуємо деякі моменти:

  • знижки триватимуть рівно місяць: з 15 грудня по 15 січня включно;
  • асортимент і кількість товару обмежена;
  • обов'язково вказуйте свої розміри в замовленні (зріст, обхват грудей, живота / талії або розмір голови для замовлення головних уборів)

Бажаємо Вам приємних покупок і дивовижних, веселих і незабутніх святкових днів!

Повернутись
14 Декабря 2018

Товар було додано до списку порівнянь