Різдвяна акція - подарунок до шкіряної куртки!

Різдвяний подарунок: Бейсболка Route 66

Новорічна акція 2017

Щороку ми, незважаючи на вік, з нетерпінням чекаємо цих чудових святкових новорічно-різдвяних днів. Діти - в нетерплячому очікуванні виконання своєї мрії, а батьки змушені шукати подарунки для своїх чад. Але ж всередині практично кожної дорослої людини залишився той безпосередній малюк, який все ще сподівається на диво від таємничої сили, незважаючи на всі прожиті роки і сумніви в існуванні останньої (я вже дорослий, казки - тільки для дітей). Вірте в неймовірне, і воно неодмінно збудеться.

Умови нашої Різдвяної Акції!

Запрошуємо Вас взяти участь в Акції, яка проходить в нашому інтернет-магазині з 19 грудня 2016 року по 19 січня 2017 року!

У цей період при придбанні будь-якої куртки (крім виробів з розділу Розпродаж і Головні убори), кожен покупець отримує в подарунок бейсболку Route 66!

ВАЖЛИВО!

  • При замовленні необхідно вказати додатково ще розмір свого головного убору, або (якщо не знаєте) обхват (окружність) голови.
  • У подарунок Ви отримуєте тільки бейсболку Route 66, а не будь-яку кепку на вибір.
  • Уважно вказуйте розмір головного убору, тому що ПОДАРУНОК поверненню та обміну не підлягає!

Колектив інтернет магазину Vintageleder від щирого серця вітає своїх теперішніх та майбутніх клієнтів з Різдвяними та Новорічними святами. Бажаємо всім тільки позитивних емоцій, миру і віри в майбутнє! Будьте здорові, щасливі і благополучні!

Повернутись
19 Декабря 2016

Товар було додано до списку порівнянь