Шкіряні куртки пілот зі старих колекцій в новому виконанні

Шкіряні куртки пілот: Omnia fluunt, omnia mutantur

Шкіряні куртки пілот в новому кольорі

"Все тече, все змінюється"

Хочете побачити, як виглядають вироби з старих популярних колекцій в новій шкірі? Тоді пропонуємо вам оцінити зміни.

Перша модель

Шкіряна куртка пілот Топ Ган "Веселий Роджер" в чорному кольорі з колекції US NAVY: THE JOLLY ROGERS. Що змінилося?

  • По-перше, шкіра. Новий матеріал - шкіра англійської корови. М'яка, але при цьому надзвичайно міцна. І головне колір. Куртка не просто чорна, а має штучно зістарений вигляд, з потертими швами. Все в дусі істинного стилю льотної одягу. Річ побувала не в одному повітряному бою, надійний теплий друг льотчика.

  • По друге, комір з овчини. Точніше його колір. Нове хутро чорного кольору, приємне на дотик і дуже тепле. Комір можна відстебнути, якщо на вулиці не дуже холодно.

Шкіряна куртка пілот Топ Ган Веселий Роджер Арт. 321

Льотна куртка Топ Ган Веселий Роджер. Натисніть на фото, щоб збільшити і розглянути

Наш висновок. Куртка пілот виглядає більш стильно і гармонійно. А яка ваша оцінка цієї чудової моделі Top Gun Jolly Rogers?

Друга модель

Шкіряна куртка пілот з кобурою Поліція з колекції ROUTE 66 - THE MOTHER ROAD. Ця серія, присвячена легендарній історичній американської трасі під номером 66, користується популярністю у любителів подорожувати, байкерів. У неї входять, як куртки пілоти, так і різні варіанти косух. Що змінилося у шкіряній куртці з кобурою Policeman?

  • Вид і колір виробу. Після трохи нудного класичного варіанту в минулій версії, шкіряна куртка пілот виглядає стильною і модною. Так само як і в першій льотної куртці, використовується шкіра англійської корови. Вироблена з ефектом штучного старіння. Потерті шви. Все що ще потрібно володарю цього виробу - хороший потужний мотоцикл чоппер.

  • Внутрішнє оформлення теж змінилося в кращу сторону. Нова шкіра оживила кожну деталь. Численні кишені і звичайно ж кобура для пістолета.

Шкіряна куртка пілот Policeman чорного кольору Арт.403

Шкіряна куртка пілот Policeman. Натисніть на фото, щоб збільшити і розглянути

Наш висновок. Сподіваємося зміни додадуть друге дихання колись популярній, трохи авантюрній шкіряній куртці. Оцініть зміни куртки Полісмен.

Чому відбуваються зміни?

Нічого немає постійного. Все тече, все змінюється. Дизайнери і виробники шкіряних курток, постійно перебувають у пошуку найбільш цікавої пропозиції для вас. Наша мета - найкращі зразки вінтажного стилю на вітрині інтернет магазину Vintage Leder.

Повернутись
24 Сентября 2015

Товар було додано до списку порівнянь