ua

Чорні шкіряні куртки

Рекомендуємо Вам

Не банальна чорна куртка чоловіча зі шкіри

Більшість людей віддає перевагу темним відтінкам в одязі через їх практичність та не примхливість. Адже набагато легше струсити пил з темного пальто і йти далі, ніж бентежитися посеред натовпу від брудної плями, посаженій на світлий піджак. Також в силу своїх характеристик речі не яскраво-світлих тонів служать набагато довше, що є важливим фактом для людини, яка не бажає надмірно витрачатися на одяг. Такі доводи є суттєвою причиною: чому чорна куртка чоловіча шкіряна є найбільш продаваною моделлю серед інших кольорових аналогів. Однак порівняно недавно виникла стійка тенденція до зростання інтересу до виробів більш яскравих відтінків. Якщо вам до душі чорна шкіра, куртка, що підходить для вас, безумовно знайдеться в Інтернет магазині Vintageleder. В асортименті також є продукція інших, не менш популярних, цікавих кольорів. Справа не хитра купити чорну шкіряну куртку пересічного виду в будь-якому торговому центрі; ми ж пропонуємо не просто черговий товар легкої промисловості, а справжній витвір, що нагадує своєму власникові і оточуючим про певну історичну подію. Це виражається в характерному крої тієї чи іншої моделі; різними нашивками зі згадуванням льотних груп, морських авіаносців; тисненням по шкірі; неординарними підкладками з зображеннями військових літаків, рятувальних місій, Останньої Великої гонки, Матері доріг Route 66.

  Чорні шкіряні чоловічі куртки від інтернет магазину Vintage Leder 1

Чорні шкіряні чоловічі куртки від інтернет магазину Vintage Leder 2  

Чорна куртка чоловіча шкіряна - втілення стилю і смаку

Варіанти, наявні в асортименті, представляють кілька тематичних груп:

  • Льотна - куртки пілоти, пілоти з овчини, бомбери, польова М65.
  • Морський напрямок - бушлати, френчі, пуховики.
  • Байкерська-дорожня тематика - косухи, моделі Route 66.

У продажу є чорна куртка чоловіча зі шкіри англійської корови, добре затребувані вироби з щільної зносостійкої овчини. Морська лінійка включає кілька видів бушлатів в оригінальному прочитанні - це мікс шкіри і щільної тканини (канвасу).

Тут ви знайдете весняні легкі варіанти, утеплені на осінньо-зимовий період з хутряним коміром і найтепліші моделі - пуховики, дублянки з овчини, куртки з натуральним хутром. Матеріали (шкіра, хутро, фурнітура, підкладка), підібрані для виготовлення, купуються тільки найвищої якості у перевірених виробників. Готова продукція проходить кілька рівнів контролю, як на виробництві, так і під час поступлення на склад.


Чорна шкіряна куртка в Києві за відмінною ціною

Милим дамам пропонується куртка жіноча, шкіра, чорна. Оригінальні жіночі моделі не вибиваються з тематичного спрямування магазину, тому вироби підкреслюють рішучий і сміливий характер своїх власниць.

Підсумуємо, у продажу є не тільки чорна шкіра; куртка в Києві, як і по всій Україні доступна тільки в online форматі. Це не повинно вас лякати або бентежити. Робота магазину організована таким чином, що враховуються всі потреби клієнтів, при чому ви економите свій дорогоцінний час, скорочуючи поїздки по магазинах до мінімуму. Ми працюємо з покупцями гнучко, намагаючись надати:

Потрібна допомога?

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором розміру або інші питання.
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами.

Фільтр товарів