ua

Чоловічі рокерські шкіряні куртки

Рекомендуємо Вам

Куртка рокера - невід'ємна частина образу

Чорну шкіряну косуху протягом багатьох десятиліть прийнято асоціювати з музичними напрямками: rock, punk, heavy metal, які стали активно з'являтися в другій половині бурхливого розвитку 20-го століття. Представники цих субкультур і напрямків музики виступали в ролі таких собі бунтарів-неформалів, по-своєму протестуючих проти усталених правил і засад. Через свою творчість вони висловлювали свою громадянську позицію, свій погляд на речі. Протест транслювався не тільки за допомогою музики і слів, також відбивався на зовнішньому вигляді музикантів. Не останню роль в цьому образі грала рокерська куртка, що символізує внутрішню свободу, незгоду з встановленими правилами поведінки, загальноприйнятою естетикою в одязі.

Незважаючи на закріпилася уявлення про приналежність цього виду одягу певним прошаркам і субкультур, після деякого часу цей стереотип почав искореняться. Не в останню чергу завдяки мастодонтам світу моди, на показах яких стала миготіти рокерська шкіряна куртка. Це призвело до популяризації цих моделей завдяки зіркам першої величини зі світу кіно, спорту і іншим відомим персонам. В чиїх гардеробах не рідкість було зустріти модну чорну косуху.

Якщо на зорі своєї появи купити рокерську шкіряну куртку можна було тільки в спеціалізованих магазинах, то тепер це зовсім не проблема. Цей виріб зустрічається практично в кожному магазині, що займається продажем шкіряних речей.

  Шкіряні куртки рокерські від інтернет магазину Vintage Leder 1

Шкіряні куртки рокерські від інтернет магазину Vintage Leder 2  

Рокерських куртка чоловіча і жіноча

Просту шкіряну куртку рокерів купити можна в будь-якому відповідному магазині, в свою чергу Інтернет магазин Vintageleder пропонує своєму покупцеві розглянути моделі, відмінною рисою яких є:

  • Високі стандарти пошиття вироби.
  • Бездоганна якість матеріалів. При виготовленні враховуються всі необхідні характеристики і відбирається тільки найкраща, що пройшла випробування продукція.
  • М'яка і щільна селекційна шкіра (міцна, стійка до пошкоджень).
  • Незвичайні моделі з цікавими елементами (тиснення на спинці, нашивки, яскрава підкладка).
  • Працюємо тільки з перевіреними роками постачальниками і виробниками.

 


Інтернет магазин Vintageleder - один з інтернет майданчиків, де можна купити рокерську куртку з натуральної шкіри не тільки класичного чорного кольору. У нас Ви також придбаєте моделі різних відтінків коричневого, двоколірні з яскраво вираженою патиною (надає виробу вантажного виду).

Хоча спочатку такі вироби переважно виготовлялися для чоловіків, в наші дні жінки перестали бути обділені увагою. У нашому магазині можна доглянути не тільки рокерських шкіряні куртки чоловічі. Жіночі моделі теж є в наявності з усією відповідною брутальністю і незаперечним шармом.

Рокерських куртки, купити в Інтернет магазині

З приходом інтернету покупки перестали бути важким випробуванням, а стали приємним проведенням часу в комфортних умовах у себе вдома. Коли можна без поспіху і надмірних зусиль вибрати найбільш підходящий варіант.

В Інтернет магазині Vintageleder Ви можете доглянути чоловічі рокерських куртки, які можна купити тільки online. Але це не повинно бентежити покупців, так як продуманий зручний для всіх варіант огляду і примірки товару. Під час доставки кур'єром перед оплатою у Вас буде достатньо часу для вивчення вироби.

Наш уважний консультант обов'язково допоможе з вибором розміру по телефону або в листуванні, проконсультує з усіх виникаючих питань, допоможе з оформленням замовлення, який займе у Вас лічені хвилини. На додаток до цікавого образу, можна додати шкіряну кепку відповідного стилю, ідеально підібрану по тону шкіри, кольором.

Потрібна допомога?

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором розміру або інші питання.
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами.

Фільтр товарів