ua

Шкіряні куртки пілотів США

Шкіряні куртки з історією! - Vintage Leder
Шкіряні куртки з історією!
Кожна модель несе в собі легенду...
Рекомендуємо Вам

Захоплені небом або льотна куртка ВВС США

Вінтажний одяг - це не тільки старі речі з забутої скрині на горищі. Це одяг, створення якого глибоко асоціюється з конкретними історичними подіями або періодом часу, який подарував світу даний предмет гардеробу. Вже більше ста років куртка пілота ВПС США є не тільки гордістю для колишніх і нинішніх пілотів військово-повітряних сил, а є чимось символічним, невід'ємною складовою і предметом всенародної гордості. Велику впізнаваність і широке поширення вона набула не тільки у себе на батьківщині, також по всьому світу.

Вагомим внеском до популяризації такого виду верхнього одягу, як куртка ВВС США стало її неодноразова поява на великих екранах. Зірки першої величини відомих фільмів з'являлися в кадрі в льотних моделях, що підкреслюють мужність і силу характера свого власника.

Багато років по тому куртка льотчика США з форменого одягу пілотів 20-го століття перетворилася в трендовую річ, без якої можливо не проходить жоден модний показ. Любителів даних виробів можна зустріти по всьому світу і не тільки серед чоловіків. Так як останні десятиліття багато жінок в прагненні не відставати від представників сильної статі, виявили бажання мати в своєму гардеробі, здавалося б, зовсім нежіночу модель. Як виявилося, куртка льотна США не тільки привнесла щось нове в стиль справжніх модниць, а й стала невід'ємною складовою для створення неповторних образів.

 

  Шкіряні куртки пілотів США від інтернет магазину Vintage Leder 1

Шкіряні куртки пілотів США від інтернет магазину Vintage Leder 2  

Шкіряні куртки пілотів США - приємна різноманітність

Спочатку кількість моделей для пілотів була обмеженою і включала кілька видів: А-2, G-1.
Перші вироби продумані були таким чином, щоб захищати авіаторів від холоду в неутеплених кабінах літаків часів Першої світової війни. Натуральне овече хутро і шкіра - матеріали, використані при пошитті - забезпечували тепло, комфорт, а хутряний широкий комір був хорошим бар'єром від крижаного вітру.

Згодом шкіряні куртки США удосконалювалися, видозмінювалися, ставали все більш затребуваними вже не тільки серед військових. Причиною цьому послужив ривок у розвитку військової авіаційної промисловості, після чого відпала необхідність в настільки теплих речах, адже техніка стала сучаснішою, з більшим захистом пілотів. Відповідно одяг став легшим і комфортнішим, наприклад, більш пізні моделі В-3, В-15, МА-1. Модна індустрія не відставала і зробила свій внесок в перетворення добре відомих виробів.
До кінця 20 століття лінійка льотних моделей, створена на основі автентичних виробів, була досить широкою. Покупці мали можливість вільно купити куртку США у варіанті, що сподобався: довга, коротка, з різного виду шкір.

В інтернет магазині Vintageleder представлена ​​велика кількість льотних моделей. Вони розроблені відповідно до історичних прототипів, але в сучасному виконанні, з використанням прогресивних технологій. Це відображено в якості використаних матеріалів і в підході до пошиття продукції. При виготовленні враховані і максимально повторені всі нюанси автентичного виробу, які простежуються в дрібних деталях, нашивках, шевронах й інших не помітних елементах.
У нашому магазині присутня як демісезонна куртка пілота США, так і вироби для найхолоднішої пори з підстібкою або додатковим шаром утеплювача, також доповнені коміром з овечого хутра. Матеріали шкір варіюються від більш тонкої овчини до щільної, але м'якої шкіри корови. Колірна гамма виробів здебільшого класична: чорна, різні відтінки коричневого кольору. Тут Ви знайдете куртки ВПС США, купити які можна в досить несподіваних колірних рішеннях (бордо, помаранчевий, оливковий).

Підбір та замовлення

Обрана Вами куртка чоловіча США надійде в обробку відразу ж після оформлення замовлення. За вказаними замірам наш консультант в телефонному режимі допоможе з підбором потрібного розміру і дасть детальну консультацію за необхідності. Товар буде доставлений Вам через «Нову пошту» кур'єром або у вказане відділення. Доставка займає кілька днів за умови наявності товару на складі.

Потрібна допомога?

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором розміру або інші питання.
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами.

Фільтр товарів